LSModels ICRm set 44083
- Gegevens
- Gemaakt op donderdag 05 januari 2012 00:14
- Hits: 8046
Pagina 1 van 3
![]() Pictogrammen, zie set 44082
|
Ook set 44083 is uitgeleverd. Deze set van 3 rijtuigen (ook weer B-A-B) heeft stamnummer 5652 Kijkje naar deze set. |
![]() |
Zo, de hele set uit de doos. |
![]() |
Het eerste klasse rijtuig. Aangezien ik net set 44082 uitgebreid van binnen en buiten heb besproken, sla ik de binnenkant van set 44083 en 44084 over. |
![]() |
De kopse kant meer voor de lens. |
![]() |
Let op de rangeerhandgrepen. |
![]() |
Ook hier prima opschriften. |
![]() |
Mooie nabootsing van de rubberdelen in de ramen. |
![]() |
Draaistellen zeer netjes. |
![]() |
Bak en stamnummer duidelijk te lezen. |
![]() |
Diverse kasten hangen onder de bakken. |
![]() |
Even inzoomen. De dunne gele rand helemaal aan de onderkant van de bak hoort niet, en valt erg op in de macrostand. Gewoon voor het oog valt ze amper op. De blauwe baan zit iets te hoog. Maar is niet storend. |
![]() |
Mooie doorkijk door de ramen. |
![]() |
Fijne opschriften. |
![]() |
Wit mocht wat witter, maar... |
![]() |
Wel loepzuiver erop gezet. Haartje links van de 1 kon ik er zo afvegen. Viel pas op met de camera. |
Login
Online
We hebben 70 gasten en geen leden online
Reacties
Verder vroeg ik me af waar je meer informatie kon vinden over het interieurverlic htings-setje met decoder. Bij L.S. Models op de site kan ik er niks over vinden.
Heeft u ook bij de set 44 083 1 van de 3 wagons geler is dan de andere?? Mijne heeft dit namelijk wel. Viel mij op naar een aantal keren toen ze in de doos zaten.
Manjula
Kwam ik ook achter toen ik ze allemaal achter elkaar op de baan zette.
Ik had me opgegeven voor de nieuwsbrief, alleen die had ik vorig weekend niet ontvangen, klopt dit?
groeten en fijn weekend
steven
RSS lijst met reacties op dit artikel